15 августа 2019Новинки ! Новые беззерновые корма для собак и кошек Baskerville , Баскервиль.

19 июля 2019Nutrican новые корма для кошек и собак .Сухие корма премиум класса NUTRICAN разработаны Чешской компанией Canvit

 • ХОНДРОПРОТЕКТОРИ Проблеми з руховою активністю і опорно-руховим апаратом дуже поширені в сучасному світі. Ми переконані, що хондропротектори, в складі раціонів НУТРІКАН здатні ефективно попереджати захворювання кісток, суглобів і сухожиль.
 • ВОДОРОСТІ Корми NUTRICAN містять синьо-зелені та бурі водорості. Водорості - це незамінне джерело пребіотиків, мінералів і ферментів. І що не менш важливо, водорості мають протизапальні властивості, а також виявляють імуномодулюючу дію на кишкову мікрофлору.
 • ЖИР ОСЕЛЕДЦЯ ХОЛОДНОГО ВІДЖИМУ Корми NUTRICAN містять курячий жир та велику кількість жиру з оселедця холодного віджиму - багате джерело ДКГ, ЕПК і омега-3 жирних кислот. Ці компоненти відіграють важливу роль, забезпечуючи здоров'я нервової і кровоносної систем, забезпечують красу і здоров'я шерсті.
 • ВИСОКОЗАСВОЮВАНІ ПРОТЕЇНИ З КУРКИ Усі корми NUTRICAN містять виключно високозасвоювані протеїни: висушене м'ясо курки, внутрішні органи, борошно з м'яса курки, а також курячу печінку – це забезпечує неповторний смак і аромат корму.

СОБАКИ

NUTRICAN JUNIOR Корм для щенков всех пород .

NUTRICAN JUNIOR LARGE Корм для щенков крупных пород .

АКЦИЯ 15 КГ +2 КГ В ПОДАРОК

NUTRICAN ADULT Корм для взрослых собак всех пород.

NUTRICAN ADULT LARGE Корм для взрослых собак крупных пород .

NUTRICAN PERFORMANCE Корм для взрослых активных собак всех пород .

КОШКИ

Nutrican ADULT CAT корм для взрослых кошек .

6 июня 2019Новинки ! Новые консервы для кошек и собак от Baskerville , Баскервиль .

Новые консервы супер - премиум класса для собак и кошек.

КОШКИ 

Baskerville , Баскервиль , консерва для котят , телятина черника .

Baskerville , Баскервиль , консерва для котят , лосось ежевика .

Baskerville , Баскервиль , консерва для кошек , телятина , лосось , пастернак и кресс-салат .

Baskerville , Баскервиль , консерва для кошек , оленина , кролик с кошачьей мятой .

Baskerville Sensitive , Баскервиль , консерва для кошек с чувствительным пищеварением , ягненок , клюква с кошачьей мятой .

СОБАКИ

Baskerville , Баскервиль , консерва для щенков , ягненок , смородина .

Baskerville , Баскервиль , консерва для щенков , телятина , ежевика .

Baskerville Sensitive , Баскервиль , консерва для собак с чувствителным пищеварением , оленина , черника и спирулина .

Baskerville , Баскервиль , консерва для собак , утка , кабан , тыква и зелень .

Baskerville , Баскервиль , консерва для собак , лосось , говядина , пастернак , шпинат и зелень .


5 февраля 2019Новинка ! Новые корма для собак и кошек Natyka .

Олів’є Шімпф є засновником бренду Natyka, з великою пристрастю до чистоти лінії породи Сибірський Хаскі, з міжнародною репутацією свого розплідника і має неймовірні результати вже протягом більше 15 років.

Більше 200 чемпіонських титулів, у тому числі міжнародних, а також статуси чемпіонів світу та Європи. У 2008 році Олів’є був обраний «Міжнародним заводчиків Року» американським журналом «Siberian USA».

З 2009 року Олів’є здійснює свої нові проекти, такі, як поодинокі експедиції на собачих упряжках в Північній півкулі. Хто краще, ніж він може зрозуміти дієтичні потреби наших собак!

«З любові до моїх собак в 1999 році у мене з’явилася ідея створення кращого раціону харчування для них, ніж той, який зазвичай зустрічався мені в магазинах. Знаючи потреби в харчуванні моїх собак, я хотів створити продукт дійсно високої якості, головним компонентом якого повинен бути тваринний білок, саме він, а не рослинний білок, дає продукту його особливу поживну цінність».

Використання кормів Natyka просто означає, що ви поважаєте свою собаку.

Наша мета – продовжувати працювати так, як ми почали, з великою пристрастю до собак, тому ми не прагнемо до вигоди за рахунок зниження якості. Ми постійно шукаємо шляхи для поліпшення нашої продукції, будь то корм для тварин або будь-які інші продукти Natyka по догляду за тваринами.

Бренд Natyka і його партнери створили систему управління якістю відповідно до норм IFS (International Featured Standards). Дана система заснована на методі виробництва в сприянні з HACCP і знаходиться під постійним наглядом органів контролю Європейського Союзу. Наша компанія одна з небагатьох в даній галузі, яка використовує відновлювані джерела енергії.

Якісне виконання обов’язків:

Контроль якості

 • З Natyka ми гарантуємо контроль за якістю всіх інгредієнтів, які використовуються в наших рецептах, від вирощування тварин на фермі до фабричного виробництва кормів та реалізації в роздрібних магазинах. Це може бути застосовано до всіх інгредієнтів.
 • Всі наші рецепти гарантовано не містять ГМО.
 • Наші рецепти перевірені незалежною французькою лабораторією, акредитованою міністерством сільського господарства Франції. Ця лабораторія підтверджує, що продукція Natyka не містить пестицидів і мікотоксинів.
 • Всі інгредієнти сертифіковані «100% вироблено в Європі».

Пріоритетом Natyka є вибір інгредієнтів найкращої якості для забезпечення максимальної поживної цінності наших рецептів.

Ми вибираємо фермерів і постачальників за принципом якості пропонованого м’яса тварин, яких вирощували в настільки натуральному середовищі, на скільки це можливо, і яких не годували генетично модифікованими продуктами. Такі тварини, як дикі кабани і олені, взяті з дикої природи.Виробництво нашої продукції організовано відповідно до європейського законодавства, одним із найсуворіших у світі і складним з точки зору безпеки харчових продуктів.

Відповідно до норм ЄС:

 1. Безпека: не використовувати антибіотики і гормони при годуванні і вирощуванні наших фермерських тварин.
 2. Захист тварин: наші фермери вирощують худобу, поважаючи їх біологічні і фізіологічні потреби.
 3. Відстеження походження: на всіх етапах від ферми до виробництва, ми сертифіковані за стандартом IFS (Міжнародний стандарт виробництва продуктів харчування) і відповідно до системи НАССР.
 4. Перевірка на токсичність: наша продукція проходить випробування в незалежній лабораторії, яка підтверджує, що корм NATYKA не несе ніякого ризику вмісту пестицидів і мікотоксинів.

СОБАКИ

NATYKA GOLD PUPPY & SMALL DOGS , Натика , корм для щенков , собак мелких пород .

NATYKA ADULT VIP , Натика , корм для собак , всех возрастов , гипоаллергенный .

NATYKA VETERINARY OCEAN , Натика , корм для собак , всех пород , возрастов , 4 вида рыб .

NATYKA VETERINARY RABBIT , Натика , корм для собак , всех пород , возрастов , кролик .

NATYKA GOLD CHICKEN & RICE , Натика , корм для собак , курица , рис .

NATYKA GOLD LAMB & RICE , Натика , корм для собак , всех пород , взрослых , стареющих , гипоаллергенный , ягненок рис .

NATYKA PROFESSIONAL CHICKEN , Натика , корм для собак , всех пород , взрослых , курица .

КОШКИ

NATYKA CATS ADULT CHICKEN , Натика , корм для кошек , холистик , курица .

NATYKA CATS ADULT SALMON , Натика , корм для кошек , холистик , лосось .

NATYKA CATS ADULT HAIRBALL , Натика , корм для длиношерстных кошек , холистик .

NATYKA CATS ADULT STERILIZED , Натика , корм для стерилизованных кошек , кастрированных котов , холистик .

2 февраля 2019Акция ! Акционные корма Josera JosiDog .

30 января 2019Новинка ! Новый корм для стерелизованых кошек и кастрированных котов Josera .

Naturelle з сочевицею та фореллю пропонує смачний рецепт без зернових з помірним вмістом жиру для оптимального забезпечення Вашого улюбленця всім необхідним.

 • З ласими сочевицею та фореллю
 • Помірний вміст жиру спеціально для стерилізованих котів та кішок та тих, що не виходять з дому
 • З профілактикою зубного каменю
 • Підтримується показник pH сечі на рівні 6.0-6.5, що може протидіяти утворенню сечових каменів

Повноцінний корм для дорослих котів.

Без зернових
Рецепт не містить зернових та підходить для щоденної годівлі, вільної від зернових, здорових та чутливих котів.

рН сечі 6,0-6,5
Цілеспрямований вибір складових і найкращі рецептури забезпечують оптимальне співвідношення кальцію і фосфору та знижений вміст магнію. Таким чином ми сприяємо рівню рН 6,0-6,5, що запобігає утворенню сечових каменів.

Профілактика зубного каменю
Зменшений ризик виникнення зубного каменю завдяки підсиленому зв’язуванню кальцію у слині.

Josera , NATURELLE Sterilized , Йозера , Корм для кошек , малоактивных , стерелизованых , кастрированных .

25 января 2019Акция ! Корма НУТРІКАН 17 кг по цене 15 кг.

Акция ! Корма НУТРІКАН 17 кг по цене 15 кг.

Сухие корма премиум класса NUTRICAN разработаны Чешской компанией Canvit

 • ХОНДРОПРОТЕКТОРИ Проблеми з руховою активністю і опорно-руховим апаратом дуже поширені в сучасному світі. Ми переконані, що хондропротектори, в складі раціонів НУТРІКАН здатні ефективно попереджати захворювання кісток, суглобів і сухожиль.
 • ВОДОРОСТІ Корми NUTRICAN містять синьо-зелені та бурі водорості. Водорості - це незамінне джерело пребіотиків, мінералів і ферментів. І що не менш важливо, водорості мають протизапальні властивості, а також виявляють імуномодулюючу дію на кишкову мікрофлору.
 • ЖИР ОСЕЛЕДЦЯ ХОЛОДНОГО ВІДЖИМУ Корми NUTRICAN містять курячий жир та велику кількість жиру з оселедця холодного віджиму - багате джерело ДКГ, ЕПК і омега-3 жирних кислот. Ці компоненти відіграють важливу роль, забезпечуючи здоров'я нервової і кровоносної систем, забезпечують красу і здоров'я шерсті.

23 января 2019Новинка ! Новые корма для кошек и собак Pro Pac .

Секрет популярности сухого корма Pro Pac (О Пак) для собак и кошек довольно прост: в основе питания использованы только самые свежие ингредиенты, которые прошли специальную обработку, сохраняя все полезные качества продуктов. Корма также отличаются хорошей усвояемостью, так как в своем составе содержат дополнительные витамины и микроэлементы, способствующие улучшению пищеварению. Полностью сбалансированный по количеству жиров, углеводов и аминокислот, сухой корм Pro Pac подходит для собак разных возрастов и пород, причем за счет удачного сочетания компонентов увеличиваются питательные свойства продукта.Чтобы на 100% быть уверенными в полезностей формул, производитель фанатично сконцентрирован на качестве и безопасности PRO PAC Ultimates. Чтобы сохранить Ваше доверие, продукт постоянно проходит проверку на все, начиная с настоящей курицы, рыбы и баранины, диетических жиров и волокон, множества полезных фруктов и овощей, заканчивая готовой продукцией.

Во всех формулах Pro Pac (О Пак) используется мясо курицы или ягненка, рис, куриный жир. Натуральные жирные кислоты Омега-6 и Омега-3 обеспечивают превосходный вкус, заметно улучшают состояние кожи и шерсти животных, укрепляют иммунитет, а также способствуют эффективному пищеварению, уменьшает объем съедаемой пищи.
В сухих кормах для собак крупных пород, а также пожилых животных содержатся добавки глюкозамина гидрохлорида и хондроитина сульфата. Эти соединения помогают поддерживать хрящевые ткани суставов эластичными, тем самым сохраняют гибкость суставов. Не менее важно: Pro Pac никогда не использует, пшеницу или соевые наполнители в PRO PAC Ultimates , также нет мяса побочных продуктов и любых искусственных красителей, ароматизаторов и консервантов!

СОБАКИ 

PRO PAC , Ultimates Puppy Chicken & Brown Rice Formula , Про Пак корм для щенков .

PRO PAC , Ultimates Large Breed Puppy Chicken & Brown Rice Formula , Про Пак корм для щенков крупных пород .

PRO PAC , Ultimates Chicken & Brown Rice Formula , корм для собак .
PRO PAC , Ultimates Large Breed Adult Chicken & Brown Rice Formula , корм для собак крупных пород.
PRO PAC Ultimates Lamb & Brown Rice Formula , корм для собак , ягненок , рис .

PRO PAC Ultimates Meadow Prime , корм для собак , чувствительное пищеварение .

КОШКИ
PRO PAC Ultimates Deep Sea Select Indoor Formula , Про Пак , корм для котят и кошек , живущих в помещении .

PRO PAC Ultimates Savanna Pride Indoor Formula , Про Пак , корм для котят и кошек , живущих в помещении .

16 января 2019Новинка ! Новые корма для собак и кошек GO .

GO! - полностью сбалансированный холистик-корм для собак и кошек, созданный с учетом всех особенностей здорового питания. В состав корма входят только самые свежие ингредиенты, выращенные на свободном выгуле на канадских фермах, славящихся своей экологией. Чтобы успешно обеспечить вашего любимца самым лучшим кормом, мы включили в него животный белок, жиры самого лучшего качества и использовали самые передовые технологии на сегодняшний день. Корм не содержит ГМО, гормонов, субпродуктов, красителей.

GO! представляет 3 уникальных рецепта: полностью беззерновой корм, цельнозерновой и корм для чувствительного пищеварения.

СОБАКИ
GO Fit Free Grain Free All life Stages , Гоу , корм для собак всех возрастов 4 вида мяса , индейка, курица, лосось, утка .

GO LIMITED INGREDIENT Sensitivity Shine Salmon Dog Recipe , корм для щенков , собак , беззерновой , чувствительное пищеварение , лосось .

GO DAILY DEFENCE Lamb Dog Recipe , корм для щенков , собак , ягненок .

GO Sensitivity Shine Salmon Dog , корм для щенков , собак , беззерновой , чувствительное пищеварение , лосось , овсянка .

GO DAILY DEFENCE Chicken Dog Recipe , корм для щенков , собак , цельная курица , фрукты , овощи .

КОШКИ

GO DAILY DEFENCE Chicken Cat Recipe , корм для котят , кошек , курица , фрукты , овощи .
14 января 2019Новинка! Новые корма для собак и кошек NOW .

Каждая гранула NOW настолько свежая, что возникает полное ощущение, что это пища с Вашего кухонного стола.
В состав корма входит только свежее мясо индейки, лосося и утки, кокосовое и рапсовое масло, а также свежие ягоды, фрукты и овощи, такие как горох, шпинат, клюква, тыква, ежевика, ростки люцерны, бурые водоросли, чечевица, морковь.
NOW - единственный корм, который не только не содержит зерновых, но и обладает оптимальным соотношением белков и жиров.
Не содержит субпродуктов, красителей, говядины, мясных ингредиентов, выращенных на гормонах.
NOW - единственный корм, который не только не содержит зерновых, но и обладает оптимальным соотношением белков и жиров.

СОБАКИ

NOW FRESH Puppy Large Breed Recipe Grain Free , корм для щенков крупных пород , беззерновой , индейка , утка , лосось .
NOW FRESH Puppy Recipe Grain Free , корм для щенков , беззерновой , индейка , утка , лосось .
NOW FRESH Small Breed Recipe Grain Free , корм для щенков , собак , мелких пород всех возрастов , беззерновой , индейка , утка , лосось .
NOW FRESH Adult Recipe Grain Free , корм для собак , беззерновой , индейка , утка , лосось .
NOW FRESH Adult Large Breed Recipe Grain Free , корм для собак , крупных пород , беззерновой , индейка , утка , лосось .
NOW FRESH Senior Recipe Grain Free , корм для собак , контроль веса , беззерновой , индейка , утка , лосось .
NOW FRESH Senior Large Breed Recipe Grain Free , корм для собак , крупных пород , контроль весса , беззерновой , индейка , утка , лосось .


КОШКИ

NOW FRESH Grain Free Kitten Recipe , корм для котят, беззерновой , индейка , утка , лосось .
NOW FRESH Grain Free Adalt Cat Recipe , корм для кошек , беззерновой , индейка , утка , лосось .
NOW FRESH Grain Free Senior Cat Recipe , корм для кошек , контроль весса , беззерновой , индейка , утка , лосось .