г. КИЕВ
Mon—Sat 10:00—21:00 Вс.Выходной
096-360-31-61 . 095-378-16-34 . 044-331-16-34 .
0
Cart
0 грн.
Product added to cart!
Catalog
0
Favorites
The product has been added to favorites
0
Compare
Product is added to compare
🔈
Print

VetExpert ALUHEAL , ВетЕксперт АлюХил , ранозаживляющий послеоперационный спрей .

To favoritesCompare
New!
Vendor code: 202597
274 грн.
-+Buy now
In stock
  • Review
  • Reviews (0)

VetExpert ALUHEAL , ВетЕксперт АлюХил , ранозаживляющий послеоперационный спрей .

Делікатний спрей, що містить алюмінієву пудру і декілька активних інгредієнтів для правильного догляду за шкірою після хірургічних втручань.

Загоєння ран

  • Рана - це переривання анатомічної безперервності тканин, або їх пошкодження, під впливом пошкоджуючого чинника. Процес відновлення безперервності тканин після травми називається загоєнням.

Це процес, який поєднує фізичні, хімічні та клітинні механізми, які відновлюють пошкоджену структуру або замінюють її сполучною тканиною.

Рана може загоюватися швидко (загоєння первинним натягом) – примикаючи краї рани склеюються, відтворюється безперервність шкіри, створюється лінійний шрам. Спостерігаеться для чистих ран, хірургічному закрітті ран, і займає до 6-8 днів. Це найбільш швидкий спосіб загоєння ран.

Загоєння грануляцією (загоєння вторинним натягом) є більш тривалим процесом і відбувається, коли з різних причин рана не була спочатку закрита. Застосовується до нелікованих, часто інфікованих ран. На дні рани формується грануляційна тканина з кровоносних судин. Зерна гранули є субстратом для регенерації поверхневих шарів шкіри і епідермісу, який росте від країв рани до утворення грануляційної тканини. Таке загоєння рани вимагає ретельного догляду та частіші зміни пов'язок. Шрам, що залишаеться після загоєння рани, великий і видимий.

Післяопераційний догляд за ранами
Післяопераційний догляд за ранами надзвичайно важливий. Для того, щоб хірургічні рани правильно загоювалися, вони повинні бути забезпечені відповідними умовами, використовуючи препарат, який:
- забезпечує вологе середовище (правильне зволоження рани);
- обмежує розмноження бактерій;
-полегшує і підтримує процес регенерації
Також варто використовувати спеціальний одяг, який буде діяти як захисний і запобігати облизуванню.

Властивості:
• екстракт календули і гіалуронова кислота допомагають підтримувати процес регенерації пошкодженої шкіри тварини при її зволоженні.
• лляна олія змащує і зберігає належний рівень вологи всередині шкіри.
• похідне срібла допомагає обмежити зростання бактерій на місці застосування.
• каолін має в'яжучі і поглинаючі властивості.

Використання
• Продукт призначений тільки для тварин.
• Добре струшуйте контейнер близько 60 секунд перед використанням. Використовуйте у вертикальному положенні . На відстані 15-20 см на суху, очищену шкіру. Дайте висохнути.
• Не використовуйте навколо очей і вух тварин.
• Якщо кришка заблокована, промити його під струменем гарячої води.

Інгредієнти
Бутан, пропан, олія насіння льону , каолін, олія насіння соняшника, екстракт квітки календули лікарської, гідролізована гіалуронова кислота, срібний мідний зеоліт, кремнезем, феноксіетанол, єтилгексилглицерин, CI 77000.

Активні інгредієнти
ЕКСТРАКТ КАЛЕНДУЛИ
Екстракт календули збагачений на флавоноїди та каротини. Прискорює процес грануляції, рубцювання і загоєння ран, заспокоює подразнення, запобігає лущенню. Застосовується при опіках, обмороженнях, шкірних плямах, ліхенах, контузіях, місцях після укусів комах.
ЛЛЯНА ОЛІЯ
Лляна олія є багатим джерелом незамінних ненасичених жирних кислот (EFA).Вони складають будівельний матеріал клітинних мембран, діють як гормони і міжклітинні інформатори, сприяє кращому зволоженню і змащенню шкіри, надаючи їй еластичність і м'якість.
СРІБЛО
Має антибактеріальні та антисептичні властивості, а також прискорює загоєння пошкоджених тканин.

ГІАЛУРОННА КИСЛОТА
Глікозаміноглікан, що зустрічається в природі в тканинах всього організму, він відіграє невід'ємну роль у позаклітинному матриксі. У процесі загоєння рани, середовище рани підтримується природним зволоженням, підтримуючи життєздатність і міграцію клітин. Гіалуронова кислота притягує воду і поживні речовини до рани від оточуючих тканин, змушує їх концентруватися навколо рани, що позитивно впливає на процес загоєння рани.
КАОЛИН
Має поглинаючу і в'яжучу дію.
АЛЮМІНІЙ
Мікронізований алюміній діє на рани захисним, антибактеріальним способом, сприяє скороченню країв рани, прискорює процес загоєння.


VetExpert ALUHEAL , ВетЕксперт АлюХил , ранозаживляющий послеоперационный спрей . reviews

About this product reviews yet. Be the first!
0
Favorites
The product has been added to favorites
0
Compare
Product is added to compare
0
Cart
0 грн.
Product added to cart!